DARMOWA DOSTAWA
SPRAWDŹ KOSZYK czy już masz DARMOWĄ DOSTAWĘ
Darmowa dostawa (PACZKOMATY 24/7) już od 299,99 zł.
Producenci
30 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ

KUPUJ BEZPIECZNIE

U NAS AŻ 30 DNI NA ZWROT TOWARU lub WYMIANĘ

  • ZWROTY
    Z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty zakupu lub w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony, jest czysty z oryginalnymi metkami, przywieszkami, dowodem sprzedaży. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu. Do zwracanego towaru musi być załączony numer rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot wartości towaru. Ponosisz koszt odesłania tej paczki. Równowartość pieniężną otrzymasz w terminie do 14 dni od daty dostarczenia towaru do miejsca wskazanego w formularzu zwrotu czy wymiany. Nie odbieramy paczek wysyłanych na nasz koszt za zaliczeniem pocztowym. O zamiarze zwrotu zakupionego towaru należy poinformować sklep mailem lub telefonicznie. W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 516-22-94-94 lub e-mailem: sklep@cizemka.pl W przypadku ZWROTU na nasze obuwie prosimy o wydrukowanie druku ZWROTU i wysłanie go z butami wraz z oryginałem dowodu zakupu - paragon fiskalny na adres naszej firmy: cizemka.pl ul. Zachodnia 1, 53-643 Wrocław po wcześniejszym poinformowaniu nas drogą mailową.

 Formularz odstąpienia od umowy

  • WYMIANA
    Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie w ciągu 30 dni od daty zakupu lub w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. Jeżeli nie odpowiada Tobie rozmiar, możesz dokonać wymiany towaru na taki sam w innym rozmiarze, ponosząc koszty odesłania do nas NIEUŻYWANEGO TOWARU, jak również ponownego wysłania go przez nas. Prosimy o wcześniejsze ustalenie czy interesujący Cię rozmiar jest dostępny w chwili obecnej. Jeżeli nie jest dostępny w danym momencie, to będziemy się starali wymienić go możliwie jak najszybciej. Jeżeli będzie to niemożliwe (np.: z powodu wyczerpania towaru) zaoferujemy do wyboru inny dostępny produkt lub zwrócimy pieniądze.W przypadku REKLAMACJI lub WYMIANY na nasze obuwie prosimy o wydrukowanie druku REKLAMACJI i wysłanie go z butami wraz z oryginałem dowodu zakupu - paragon fiskalny na adres naszej firmy: cizemka.pl ul. Zachodnia 1, 53-643 Wrocław po wcześniejszym poinformowaniu nas drogą mailową.

Formularz reklamacji i wymiany

Uwaga ! Wymianie podlegają tylko przedmioty nieużywane! czyli wymieniany towar musi mieć wszelkie naszywki, metki, logo itp. oraz być odesłany w oryginalnym i nieuszkodzonym kartonie. W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 516-22-94-94 lub e-mailem: sklep@cizemka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl