DARMOWA DOSTAWA
SPRAWDŹ KOSZYK czy już masz DARMOWĄ DOSTAWĘ
Darmowa dostawa (PACZKOMATY 24/7) już od 299,99 zł.
Producenci
14 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ

KUPUJ BEZPIECZNIE

14 DNI NA ZWROT TOWARU lub WYMIANĘ

  • ZWROTY
    Z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony, uszkodzony, jest czysty wraz z dowodem sprzedaży. W przypadku jakikolwiek uszkodzeń zastrzegamy możliwość odciążenia kupującego kosztami naprawy lub doprowadzenia do stany początkowego produktu a tym samym do pomniejszenia kwoty zwrotu zgodnie z obowiązującą Ustawą. Do zwracanego towaru musi być załączony numer rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot wartości towaru. Ponosisz koszt odesłania tej paczki. Równowartość pieniężną otrzymasz w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy na adres wskazany w formularzu zwrotu czy wymiany. Nie odbieramy paczek wysyłanych na nasz koszt za zaliczeniem pocztowym. O zamiarze zwrotu zakupionego towaru należy poinformować sklep mailem lub telefonicznie. W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 516-22-94-94 lub e-mailem: sklep@cizemka.pl W przypadku ZWROTU na nasze obuwie prosimy o wydrukowanie druku ZWROTU i wysłanie go z butami wraz z oryginałem dowodu zakupu - paragon fiskalny na adres naszej firmy: cizemka.pl ul. Barycka 9, 50-325 Wrocław po wcześniejszym poinformowaniu nas drogą mailową.

 Formularz odstąpienia od umowy

  • WYMIANA
    Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie w ciągu 14 dni od od daty otrzymania produktu. Jeżeli nie odpowiada Tobie rozmiar, możesz dokonać wymiany towaru na taki sam w innym rozmiarze, ponosząc koszty odesłania do nas NIEUŻYWANEGO TOWARU, jak również ponownego wysłania go przez nas. Prosimy o wcześniejsze ustalenie czy interesujący Cię rozmiar / kolor jest dostępny w chwili obecnej. Jeżeli nie jest dostępny w danym momencie, to będziemy się starali wymienić go możliwie jak najszybciej. Jeżeli będzie to niemożliwe (np.: z powodu wyczerpania towaru) zaoferujemy do wyboru inny dostępny produkt lub zwrócimy pieniądze.W przypadku REKLAMACJI lub WYMIANY na nasze obuwie prosimy o wydrukowanie druku REKLAMACJI i wysłanie go z butami wraz z oryginałem dowodu zakupu - paragon fiskalny na adres naszej firmy: cizemka.pl ul. Barycka 9, 50-325 Wrocław po wcześniejszym poinformowaniu nas drogą mailową.

Formularz reklamacji i wymiany

Uwaga ! Wymianie podlegają tylko przedmioty nieużywane! czyli wymieniany towar musi mieć wszelkie naszywki, metki, logo itp. oraz być odesłany w oryginalnym i nieuszkodzonym kartonie. W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 516-22-94-94 lub e-mailem: sklep@cizemka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl