DARMOWA DOSTAWA
SPRAWDŹ KOSZYK czy już masz DARMOWĄ DOSTAWĘ
Darmowa dostawa (PACZKOMATY 24/7) już od 299,99 zł.
Producenci
Odstąpienie od umowy

1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni licząc od następnego dnia po dniu, w którym otrzymał przesyłkę, składając oświadczenie na piśmie, listownie lub mailowo (można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy umieszczonego poniżej). Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić nie później, niż na 14-cie dni od dnia odstąpienia od umowy.
2. Koszty związane ze zwrotem towaru do sklepu ponosi Klient. Sklep zwraca cenę towaru oraz koszt wysyłki do Klienta z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym
3. Obuwie do zwrotu przyjmowane jest w oryginalnym, nieposklejanym taśmą opakowaniu (pudełko należy owinąć papierem, folią i dopiero wtedy skleić taśmą) lub włożyć do innego opakowania na czas transportu.
4. Zwracany towar powinien być w nienaruszonym stanie, nie może nosić śladów użytkowania, powinien być kompletny oraz posiadać oryginalne metki i opakowanie.
5. Pieniądze za zwracany towar przelewane są na konto Kupującego najpóźniej do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki zwrotnej.
6. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Wpłaty za zwracany towar dokonywane przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument lub na konto bankowe podane przez Kupującego.

 

Formularz odstąpienia od umowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl